11. WALKA O NIEZALEŻNOŚĆ / 2013
WOJNA DWUNASTOMIĘSIECZNA. Galeria Miejska Arsenał, Poznań, 2013
Do wojsk sojuszniczych doliczył Kamil Wnuk.
Akcja zakończyła się wezwaniem policji przez kuratorkę wystawy. Groziło nam 3 lata więzienia w zawieszeniu za dewastację mienia. Jednak ugodowo zgodziliśmy się na umycie, zapisanych (podpisanych naszymi imionami i nazwiskami) ścian.
kamera: Joanna Ogrodnik, montaż Izabela Chamczyk
fot.: Bold






