ANTYWYSTAWA / 2007
antywystawa, to pierwsza indywidualna wystawa-działanie Izabeli Chamczyk, gdzie można było zaobserwować na żywo „proces tworzenia”, wtargnąć do przestrzeni intymnej – do pracowni artystki – i wziąć w nim udział, tworząc z prac artystki własną wystawę.
Artystka przenosi się na miesiąc do galerii ze zbiorowej pracowni studenckiej z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie nie było dla niej miejsca do malowania.
Działanie kończy się po miesiącu finisażem, na który artystka nie przyszła – działając przewrotnie i odnosząc się do akcji Włodzimierza Borowskiego „Fubki tarb”.
Galeria BWA Studio, Wrocław, 2007.
kurator wystawy: Piotr Stasiowski
realizacja filmu: RELAZ TV
foto: Daniel Chruszcz








