DO TWARZY MI W NIEBIESKIM / 2011
DO TWARZY MI W NIEBIESKIM performance w Galerii Entropia we Wrocławiu, 2011
Sala galerii oświetlona była czerwonym światłem, na ścianie, w białym świetle wisiał obraz pt.:" CISZA" https://izabelachamczyk.com/prace/malarstwo/cisza.html - jedna z moich pierwszych abstrakcji.Pod obrazem widać było niebieskie krople prowadzące do zamkniętych drzwi, w których przez otwór można było zobaczyć scenę ( w nawiązaniu do pracy Marcel'a Duchamp'a: Étant donnés: 1. La chute d'eau, 2. Le gaz d'éclairage), gdzie na moje pomalowane na kolor czerwony ciało, spadała niebieska kropla.
fot: M.Jodko, A.Rerak, K.Baranowski










