JAK DALEKO? / 2016
performance pt. JAK DALEKO? odnosił się do granic możliwości i wytrzymałości artystki/sty w walce o siebie i swoją sztukę. Jak daleko można zajść, jak wiele przecierpieć, jak daleko zabrnąć...
odbył się w Galerii Supermarket Sztuki Warszawa 2016, na otwarciu wystawy indywidualnej pt.: "Malarstwo jako choroba".
kuratorowanej przez Agnieszkę Żechowską
kamera: Michal Iwaszkiewicz
montaż: Izabela Chamczyk
fot. Agnieszka Żechowska
















